مقالات پذیرفته شده Eposter

  • در راستای ارتقا سطح کیفی کنگره و بکارگیری تکنولوژیهای نوین در ارایه پوسترها و همچنین تسهیل روند ارایه پوستر برای شرکت کنندگان در این کنگره همه پوسترها بصورت Eposter به نمایش در خواهند آمد. ارایه Eposter که برای اولین بار می‌باشد بنا به دلایل صرفه جویی در وقت، هزینه و حفظ محیط زیست در این کنگره اجرا می شود بدین صورت می باشد که مطالب ارسالی شما در قالب مشخص شده  (توضیح در ادامه همین مطلب) بصورت سخنرانی کوتاه  حداکثر 8 دقیقه برای هر ارایه در سالن ارایه Eposter بر روی LEDهای تعبیه شده توسط فرد ارایه کننده (Presenter) اجرا خواهد شد.توجه ویژه در این کنگره ارایه مقالات بصورت پوستر کاغذی وجود ندارد.

 

  • جهت دریافت لیست مقالات پذیرفته شده بصورت Eposter بروی لینک زیر کلیک کنید.
  •  قابل توجه تمامی شرکت کنندگانی که مقالات آن ها بصورت Eposter پذیرفته شده است لازم است تا تاریخ 11 آذرماه (آخرین تمدید تا 17 آذرماه)  این افراد جهت تکمیل فرایند ارایه به صورت Eposter مراحل زیر را دنبال کنند:

 

  • با توجه به زبان مورد علاقه خود برای تهیه Eposter، از طریق لینک زیر یکی از تمپلیت های آماده انگلیسی و یا فارسی  را دانلود کرده و اطلاعات پوستر خود را در آن جایگزاری کنید. (ابعاد این تمپلیت ها قبلا تنظیم شده اند)
  • در مرحله بعد فایل جایگزاری شده را مطابق تصویر زیر بصورت فرمت JPEG ذخیره کنید.برای این منظور، از منوی File > Export > Change File Type > JPEG File Interchange Format (*.jpg) > Save As فایل خود را ذخیره کنید اگر سوالی پرسید از گزینه Just This One استفاده کنید. (نکته: اگر از نرم افزار پاورپوینت 2010 و پایین تر استفاده می کنید بجای گزینه export از گزینه save as استفاده کنید و فایل را بصورت jpg ذخیره کنید)

...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • پس از ذخیره فایل در مرحله بعد بروی لینک زیر کلیک کنید

https://www.isacl.congressapp.ir/user/login.php

  • سپس از قسمت مشخص شده در تصویر زیر اقدام به وارد کردن مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی، شماره همراه، کد ملی، ایمیل و پسورد کرده سپس بروی گزینه Register کلیک کنید.