تاریخچه و اهداف کنگره

کنگره بین المللی آزمایشگاه و بالین از دیرباز، سعی بر آن داشته تا با دعوت از بزرگان، دانشجویان و اندیشمندان علوم پزشکی در جهت ارتقا سطح علمی کشور در حوزه سلامت و درمان، گام های مهمی بر دارد . تا کنون این مجموعه توانسته دوره های سالانه این کنگره را بین سال های 1385 تا 1397 برگزار کند. در ذیل تاریخ ، محور اصلی و محل برگزاری دوره های قبل جهت آشنایی شما عزیزان و شرکت کنندگان گرامی با تاریخچه" کنگره بین المللی آزمایشگاه و بالین" آورده شده است :

اولین کنگره آزمایشگاه و بالین در بهمن ماه 1385 با محوریت آزمایشگاه و بیماری های داخلی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.

دومین کنگره آزمایشگاه و بالین در اردیبهشت ماه 1387 در محل مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.

سومین کنگره آزمایشگاه و بالین در آذر ماه 1389 با محوریت بیماری های کودکان در محل بیمارستان امام، تالار امام (ره) برگزار شد.

چهارمین کنگره آزمایشگاه و بالین در آذر ماه 1390 با محوریت بیماری های داخلی و عفونی در محل دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد .

پنجمین کنگره آزمایشگاه و بالین در دی ماه 1391 با محوریت اختلالات خونی در محل سالن رازی، دانشگاه ایران برگزار شد .

ششمین کنگره آزمایشگاه و بالین در بهمن ماه 1392 با محوریت اختلالات غدد و متابولیسم در محل سالن رازی، دانشگاه ایران برگزار شد .

هفتمین کنگره آزمایشگاه و بالین در بهمن ماه 1393 با محوریت بیماری های عفونی در محل سالن رازی، دانشگاه ایران برگزار شد .

هشتمین کنگره آزمایشگاه و بالین در بهمن ماه 1394 با محوریت بیماری های قلب و عروق در محل سالن رازی، دانشگاه ایران برگزار شد .

نهمین کنگره آزمایشگاه و بالین در اسفند ماه 1395 با محوریت انتظارات بالین از کیفیت خدمات آزمایشگاهی، آزمایشگاه استاندارد، چشم انداز و رسالت. در محل بیمارستان امام، تالار امام (ره) برگزار شد .

دهمین کنگره آزمایشگاه و بالین در بهمن ماه 1396 در محل دانشگاه علوم پزشکی ارتش برگزار شد .

یازدهمین کنگره آزمایشگاه و بالین در دی ماه 1397 در محل دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد .

و امسال نیز در مجموعه اجرایی این کنگره بر آنیم تا با توکل بر خدای منان و با همت و همکاری شما بزرگواران و صاحب نظران، دوازدهمین کنگره بین المللی آزمایشگاه و بالین را در تاریخ 21 لغایت 23 آذرماه 1398 در محل دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دانشکده پزشکی با محوریت چالش ها و راهبردهای ارتباط آزمایشگاه و بالین برگزار نماییم .