فایل اولیه کتابچه خلاصه مقالات اورال و مینی اورال

اطلاعیه انتشار فایل اولیه کتابچه خلاصه مقالات اورال و مینی اورال

یازدهمین کنگره بین المللی آزمایشگاه و بالین

با سلام و احترام خدمت همه اساتید، دانشجویان و شرکت کنندگان محترم در یازدهمین کنگره بین المللی آزمایشگاه و بالین و سپاس فراوان بابت حضور گسترده و بیاد ماندنی عزیزان در این کنگره، فایل اولیه کتابچه خلاصه مقالات اورال و مینی اورال یازدهمین کنگره بین المللی آزمایشگاه و بالین تقدیم می گردد. در ارتباط با کتابچه خلاصه مقالات، توجه به نکات زیر ضروری است:

  1. خلاصه مقالات موجود در کتابچه بر اساس فایل ارسالی اولیه بوده و تغییری در آنها ایجاد نشده است.
  2. به همه عزیزان واجد مقاله در کنگره فرصت داده می شود، در صورت عدم تطابق فرمت خلاصه مقاله با فرمت پیشنهادی کنگره، عدم وجود خلاصه مقاله در فایل کتابچه یا هر، فایل نهایی خلاصه مقاله خود را حداکثر تا تاریخ 30/11/97 از طریق آدرس ایمیل isaclcongress31@gmail.com ارسال نمایند. برخی از دوستان فایل اصلاحی خود را قبلا از طریق آدرس ایمیل مزبور ارسال کرده اند که در کتابچه نهایی لحاظ خواهد شد.
  3. خلاصه مقاله عزیزانی که مطابق فرمت پیشنهادی کنگره نمی باشد و در فرصت یکماهه نیز فایل اصلاح شده آن  ارسال نشده است، از کتابچه نهایی خلاصه مقالات حذف خواهد شد.
  4. خلاصه مقالاتی که بصورت فارسی ارسال شده است، درصورت عدم ترجمه و ارسال آن، در فایل نهایی کتابچه خلاصه مقالات درج نخواهد شد.
  5. کتابچه نهایی خلاصه مقالات پس از اخذ شماره فیپا (شماره ثبت کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران) در اواسط اسفندماه 97 از طریق وبسایت و کانال کنگره منتشر خواهد شد.

فایل اولیه خلاصه مقالات اورال

فایل اولیه خلاصه مقالات مینی اورال