اعلام نتایج داوری مقالات

نتایج داوری مقالات

   ضمن عرض سلام و احترام خدمت همه سروران گرامی و شرکت کنندگان محترم در یازدهمین کنگره بین المللی آزمایشگاه و بالین، نتایج داوری مقالات ارسالی به کنگره به تفکیک رشته، نوع (اورال یا مینی اورال) و زمان ارایه به شرح زیر اعلام می گردد. از این رو ضمن تبریک به همه بزرگوارانی که مقالات آنها در این همایش برگزیده شده اند،

توجه این عزیزان را به نکات ذیل جلب می نماید:

  1. مقالات اورال بصورت پاورپونت و در سالن ارایه اورال (Oral Presentation Hall) خواهد بود. زمان درنظر گرفته شده برای هر ارایه حداکثر ده دقیقه بوده و نحوه و نوع مطالب ارایه شده توسط هیأت رئیسه  پنل که جملگی از اساتید بنام رشته موردنظر هستند داوری شده و در نهایت ارایه برتر در پنل مربوط به مسؤل واحد ارزشیابی تحویل داده می شود.
  2. حضور پذیرفته شدگان در کنگره و ارایه آنها با هر کیفیتی باعث تعلق گواهی ارایه اورال به مقاله آنها می شود و ارایه بهتر و با چیدمان مطلوب تر باعث برتر شدن مقاله آنها در پنل و احتمالا در میان کل پذیرفته شدگان اورال می گردد؛ بطوریکه به سه مقاله برتر از میان کل مقالات اورال در مراسم اختتامیه تقدیر بعمل می آید.
  3.  به پذیرفته شدگانی که در روز زمان و محل ارایه مقاله خود حاضر نباشند گواهی تعلق نمی گیرد. نمونه قالب پیشنهادی برای ارایه مقالات در انتهای متن آورده شده است.
  4. در ارایه مینی اورال، مطالب بصورت پاورپونت تهیه شده و بصورت سخنرانی کوتاه (Mini-oral) و حداکثر ۵ دقیقه برای هر ارایه در سالن ارایه مینی اورال (Poster Presentation Hall) توسط فرد ارایه کننده (Presenter) اجرا خواهد شد. در این کنگره ارایه مقالات بصورت پوستر وجود ندارد. به ارایه کنندگان مقاله در این بخش گواهی مینی اورال تعلق می گیرد.
  5.  با توجه به محدود بودن انتخاب مقالات برای ارایه اورال و ایجاد شور و رقابت علمی میان پذیرفته شدگان بخش مینی اورال ، افرادی که ارایه مناسبی در این بخش داشته باشند طبق نظر کمیته داوری در پنل مربوطه ،گواهی اورال داده خواهد شد.
  6. در مجموع مانند مقالات اورال از سه ارایه برتر در میان کل  پذیرفته شدگان مقالات مینی اورال در مراسم اختتامیه کنگره تقدیر به عمل خواهد آمد.

 

  • نمونه قالب پیشنهادی، لیست مقالات پذیرفته شده و جدول زمان بندی ارائه مقالات، در ادامه آورده شده است.